Войти | Зарегистрироваться

Женственный купальник. Какой он на самом деле?


Мода постоянно диктует новые правила стиля и красоты, но все же есть тенденции, которые остаются неизменным и для многих, на первый взгляд, необъяснимыми.

( Читать дальше )

Купальник от кутюр. Все, что нужно знать о купальнике


Чтобы выглядеть стильно в следующем пляжном сезоне начните готовиться заранее!

( Читать дальше )

Клининговые компании – чистка от профессионаловВ последние несколько лет активно начали появляются новые отрасли и рынки, которых не существовало ранее. К примеру, относительно недавно в Украине возник клининг (от англ. cleaning — уборка, чистка). Особенно быстро эта тенденция начала развиваться с приходом на рынок Украины иностранных компаний с иностранным менеджментом и руководством, ведь за рубежом 90% коммерческой недвижимости обслуживают именно клининговые компании. Клининг как самостоятельная отрасль экономики существует на Западе более 100 лет!

( Читать дальше )

Берегині дізналися секрети ведення бізнесу та можливості здобути якісну освіту

11 квітня дівчата-учасниці проекту «Я – Берегиня» побували в гостях в інвестиційній компанії Horizon Capital. Дівчата мали нагоду поспілкуватися з успішними бізнес-леді та отримати цінні поради.
Виявилося, що у кожної Берегині є мрія створити власний бізнес. Хтось мріє про власну фотостудію, хтось хоче бути дизайнером, а дехто навіть планує керувати медіа-холдингом.
На тренінгу дівчата дізналися, які перші кроки можна зробити на шляху до побудови власної успішної кар’єри, розробили схематичний бізнес-план втілення своєї мрії та отримали відповідь на найбільш важливі запитання – який досвід потрібен для відкриття власної справи, де знайти необхідну літературу та отримати консультацію, над якими якостями потрібно працювати, аби бути успішним лідером.
Крім того, компанія Horizon Capital підготувала для дівчат інформацію про освітні можливості, навчальні програми, курси в Україні та закордоном, як для школярів сьогодні, так і для студентів у майбутньому, а співробітники компанії поділилися власним досвідом навчання, зокрема й закордоном, і наголосили на важливості вивчення іноземних мов для побудови кар’єри.
Примітно, що всі бізнес-леді, які спілкувалися з Берегинями, вміло поєднують постійний професійний розвиток та щасливе сімейне життя.
Тож дівчата поверталися з тренінгу сповнені натхненням, ідеями та планами на майбутнє.

«Пара Нормальних» провели перший зірковий май-стер-клас для учасниць проекту «Я – Берегиня»

Аня Добриднєва та Артем Мєх з групи «Пара Нормальних» провели зірковий майстер-клас для дівчат-учасниць соціально-виховного проекту «Я – Берегиня», присвячений стосункам між хлопцями та дівчатами. Аня Добриднєва розкрила секрет, чому хоче бути нареченою, а не дружиною, а Артем Мєх зізнався, що вже не один раз замислювався про шлюб.
«Мені громадянський шлюб ближче по духу. Важливе відчуття особистої свободи та простору. Я ціную свої стосунки з хлопцем і ставлюся дуже відповідально до його почуттів», – відверто зізналася Аня Добриднєва. На думку співачки, ідеальний супутник життя повинен розуміти свою дівчину краще за всіх, вірити в неї і давати стимул для розвитку, а також смачно готувати. А ідеальне весілля – нестандартне свято для двох, і замість білого лімузину співачка хоче покататися на білому двомісному літаку.
Дівчатам-берегиням Артем Мєх поділився чоловічим поглядом на ідеальну дружину. «Я вважаю, що немає визначеного віку для одруження. Люди повинні усвідомити, дозріти до цього, заради кохання, дуже сильно забажати цього. Потрібно слухати своє серце, коли ви його почуєте, ось це і є найоптимальніший вік для одруження», – розповів Артем. За його словами, ідеальна дружина повинна кохати чоловіка, бути берегинею домашнього вогнища, а головне – займатися улюбленою справою. Також Артем зізнався, що йому подобаються жіночні, ніжні, веселі, оптимістично налаштовані дівчата, і розповів, що мріє про яскраве, неординарне, пишне весілля на екзотичних островах.
Учасниці проекту були задоволені зустріччю зі своїми кумирами, засипали Аню та Артема питаннями і навіть радилися з ними в амурних справах.Наталія Сумська розкрила Берегиням секрети акторської майстерності і жіночого щастя

12 квітня дівчатам-учасницям проекту “Я – Берегиня” 2012 випала щаслива нагода зустрітися з народною артисткою України Наталією Сумською.

На зірковому майстер-класі Наталія В’ячеславівна розповіла дівчатам історії зі свого дитинства та юності, свій шлях до успіху в професії, дала Берегиням декілька цінних порад щодо того, як визначитися в житті та постійно вдосконалювати свою майстерність. Народна артистка поділилася спогадами про свою родину, визнала, що дуже хвилювалася тоді, коли батьки відвідували її вистави, і завжди дослухалася до їхньої думки.

Дівчата цікавилися питаннями, як поєднати щасливу сім’ю та успішну кар’єру, що допомагає вжитися в різні ролі, які секрети акторської майстерності, де цікавіше працювати – в театрі чи на телебаченні тощо.

Крім того, Наталія Сумська підготувала для дівчат сюрприз – продекламувала рядки з їхніх улюблених творів, зокрема уривки з повісті Івана Нечуя-Левицького “Кайдашева сім’я”, і заспівала декілька душевних пісень. Це викликало цілу бурю оплесків та радісні посмішки на обличчях Берегинь.

Наприкінці майстер-класу Наталія В’ячеславівна радо запросила дівчат на свята відвідати свої вистави у Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка.

Корпорація квітів «Камелія» відкрила свої двері для юних Берегинь

Нещодавно Берегині мали змогу відвідати квіткову компанію «Камелія», яка є лідером квіткової галузі в Україні. Її діяльність охоплює всі основні напрямки квіткового бізнесу: виробництво, продаж, флористику, фітодизайн, а також ландшафтний дизайн.
Дівчата мали змогу на власні очі побачити неосяжні площі квіткових господарств, відвідати теплиці, в яких вирощують квіти, поспостерігати за роботою людей та ознайомитися із високоякісним устаткуванням компанії.
Берегині розпитували екскурсовода про догляд за квітами, знайомилися з різними видами неймовірної краси тюльпани, троянди, орхідеї, бегонії, фіалки та безліч інших кімнатних рослин. В компанії також представлені дерева – декоративні та звичайні, якими можна прикрасити власні дачі та помешкання. Дівчат запросили озеленити власні оселі та садиби рослинами з «Камелії».
Екскурсію до квіткової компанії «Камелія» можна назвати по-справжньому жіночою, адже вона була сповнена казковими квітами, солодкими ароматами та чудовим весняним настроєм!Екскурсія на швейну фабрику «Voronin»

30 березня в рамках Всеукраїнського соціально-виховного проекту «Я – Берегиня» відбулася екскурсія на швейну фабрику «Voronin». На сьогоднішній день міжнародний концерн «Воронін» – провідне підприємство з пошиву високоякісного одягу. Фабрика входить в число світових лідерів швейної промисловості. Серед клієнтів Михайла Вороніна у різні часи були Михайло Горбачов, Рональд Рейган, Володимир Щербицький, Леонід Кучма, Сільвестр Сталоне та інші.
«Швейна фабрика ще до недавніх часів спеціалізувалася на пошитті лише чоловічих костюмів, а віднедавна була запущена колекція і для жінок» — розповідає юним берегиням провідний інженер Жанна Симонян. Окрім костюмів, під брендом Voronin також можно придбати чоловічу білизну, краватки, парфуми та аксесуари.
Дівчата мали змогу відвідати склад, де зберігаються тканини, розкрійний, швейний та експериментальний цехи підприємства, на власні очі побачити та поспостерігати цікавий та захоплюючий процес підготовки та пошиття чоловічого та жіночого одягу. Учасниці проекту з зацікавленістю розпитували гіда про все, що бачили, торкалися тканин та щойно пошитих виробів, ділилися між собою враженнями.
Наприкінці екскурсії представник швейної фабрики розповіла берегиням про переваги роботи у сфері легкої промисловості та запросила тих, хто бажає, почати свій творчий та робітничий шлях на швейній фабриці «Voronin»Учасниці соціального проекту «Я – Берегиня» відвідали друкарню газети «Сегодня».Газета «Сегодня», медіа-партнер Всеукраїнського соціально-виховного проекту «Я – Берегиня» Всеукраїнського благодійного фонду Влади Прокаєвої «Обдаровані діти — майбутнє України», організувала для учасниць проекту екскурсію на власну друкарню у м. Вишгород.

( Читать дальше )

Відбулися перші заняття за програмою проекту “Я – Берегиня”

У вівторок 20 березня в Київському Палаці дітей та юнацтва 150 дівчат-учасниць проекту “Я – Берегиня” прослухали перші заняття програми.( Читать дальше )

Зустріч учасниць проекту “Я – Берегиня”

21 березня у приміщенні Всеукраїнського благодійного фонду «Обдаровані діти – майбутнє України» відбулася зустріч учасниць, які першими надіслали анкети, щоб взяти участь в соціально-виховному проекті «Я — Берегиня».( Читать дальше )

Відбувся урочистий старт Всеукраїнського соціально-виховного проекту “Я – Берегиня”

15 березня в Київському Палаці дітей та юнацтва стартував Всеукраїнський соціально-виховний проект “Я – Берегиня”, що ініційований та організований Фондом Влади Прокаєвої “Обдаровані діти – майбутнє України”.( Читать дальше )

Пройшов Круглий стіл на тему «Соціальна підтримка та адаптація в сучасному суспільстві дітей з числа уразливих категорій населення»6 березня у приміщенні Палацу дітей та юнацтва пройшов Круглий стіл на тему «Соціальна підтримка та адаптація в сучасному суспільстві дітей з числа уразливих категорій населення».

( Читать дальше )

Старт Всеукраїнського соціально-виховного проекту “Я - Берегиня”


Під патронатом
Інституту Уповноваженого Президента України з прав дитини

Всеукраїнський благодійний фонд “Обдаровані діти – майбутнє України”

Компанія Amway

Оголошують про початок
Всеукраїнського соціально-виховного проекту “Я — Берегиня”


( Читать дальше )