Войти | Зарегистрироваться

Перша особа, яка потрапляє до «Чорного списку оцінювачів» ГО «Антирейдер» - Сергій Фролов

Громадське об’єднання «Антирейдер» разом з іншими організаціями розпочинає реалізацію програми «Чорний список оцінювачів» до якого будуть включатись особи із сумнівною репутацією. Список буде оновлюватись та розсилатись до органів державної влади, аби не допустити їх співпраці. Адже на нашу думку, оцінкою для державних органів мають займатись особи виключно з кришталево чистою репутацією.

До нашої громадської організації надійшла інформація щодо діяльності одного з українських оцінювачів, а саме Голови правління Асоціації спеціалістів банківської оцінки України (АСБОУ) Фролова Сергія Євгеновича. Головною метою Асоціації є сприяння розвитку професійній оціночній діяльності, захисту законних інтересів та прав членів Асоціації, координація їх зусиль на зміцнення навчального, наукового та економічного потенціалу України.

Фролов Сергій Євгенович за нашими даними здійснює оцінку для Національного банк України, Фонду державного майна України та інших державних структур. На нашу думку такою діяльність повинна займатись високопрофесійна та в першу чергу високоморальна людина. Оцінювати пана Фролова на предмет професійності мають фахівці, а от щодо другого пункту в громадськості, яка звернулась до ГО «Антирейдер» виникли деякі питання.

І хоча в своєму блозі, на сайті вищезгаданої асоціації, Фролов періодично про моральні та етичні аспекти роботи оцінщика, системи и влади загалом, сам має певні репутаційні прогалини в минулому.

За інформацією громадськості, 22.05.12 в Київському РВ м. Одеси зареєстровано матеріал за ознаками злочину передбаченого ст. 358 ч. 3 – підробка, використання підроблених документів Фроловим С.Є. Працівниками РВ виявлено Ухвалу Київського райсуду м. Одеси від 28.03.12 щодо накладення арешту на все рухоме майно, яке належить Фролову С.Є., Фроловій Л.І., Левінець А.С., які згідно відповіді судді Київського райсуду не виносилась та може бути підробкою. 27.05.12 Фролов С.Є був затриманий, а потім відпущений під зобов’язання. Вирішувалось питання про порушення кримінальної справи.

Також цікавою є діяльність підприємств до яких можливо має відношення пан Фролов — ЧП «Аргумент» та ЧП «ВИ АЙ ПИ Департамент». Першою керує пан Шевко Сергій Олександрович, який також разом з Фроловим є співзасновником АСБОУ. Йому якимось чином вдалося отримати на своє ім’я зразу три сертифікаті суб’єктів оціночної діяльності. Згідно Держреєстру Фонду Державного майна України це — ПП «Аргумент», СПД Шевко Сергій Олександрович та ТОВ «Оціночна компанія Аргумент». Існує ряд задоволених судових позовів що до цих підприємств, які стосуються їх оціночної діяльності і які були в повній мірі задоволені (про що свідчать відповідні судові ухвали). Підприємства звинувачували у простроченні робіт, «транзитних операціях», неналежній оцінці, тощо.

Чорний список буде працювати за адресою. Якщо ви хочете доповнити його, або у вас є інші пропозиції, пишіть нам на адресу sovetnik.antiraider@gmail.com. Також шукайте нас у фейсбуці.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=924906194273323&id=924891097608166

Завершився черговий етап Всеукраїнського проекту «Народні вибори». Оприлюднено результати по одномандатному виборчому дільниці № 13 (Вінницька область)

З 1 по 7 жовтня на території 13 одномандатного виборчого округу був реалізований проект Інституту впровадження соціальних проектів «Соцінтел» — «Народні вибори». Суть проекту полягала в проведенні опитування виборців округу в форматі максимально наближеному до реального виборчого процесу. Що б отримати найбільш достовірні результати, наші представники озброївшись опечатаними скриньками для голосування, протягом шести днів їздили по селах і райцентрах округу. У процесі роботи ми змогли зібрати в загальній складності понад 3000 анкет — бюлетенів з волевиявленням громадян. Наші представники об'їхали більше тридцяти населених пунктів Козятинського, Калинівського та Хмельницького районів Вінницької області. Основною метою проекту була необхідність виявити розстановку сил в політичній гонці по округу і проінформувати про це громадськість. Таким чином, ми зробили ще один крок на шляху до прозорого і демократичного виборчого процесу.

( Читать дальше )