Войти | Зарегистрироваться

Фестиваль «Діти за майбутнє України» та ТМ «Гармонія» влаштували справжню казку до Дня Святого Миколая


Напередодні Дня Святого Миколая, 18 грудня, в Українському Домі (м.Київ) відбувся щорічний фестиваль «Діти за майбутнє України» за ініціативи журналу «Ukrainian People» та за підтримки ТМ «Гармонія».

На сцені фестивалю виступили 50 талановитих дітей із різних міст України та взяли участь діти-переселенці із зони АТО, які мешкають в Київській області, діти із регіонів західної України, що є вихованцями модельних, театральних, хореографічних та вокальних шкіл. Глядачами стали 300 дітей-переселенців, привезених з місць компактного проживання.


Проект підтримали своїми виступами та теплими словами відомі митці та зірки української естради: народна артистка України, оперна співачка, посол миру Наталія Шелепницька, народна артистка України Наталія Бучинська, скрипаль-віртуоз Василь Попадюк, співачка Наталія Валевська, фіналісти проекту «Х-фактор» Сергій Гладир та Євген Літвінкович, музичний ансамбль гурт «Горлиця-АРТ» та багато інших.

Для гостей та учасників фестивалю було проведено спеціальну дегустацію від ТМ «Гармонія», яка пригощала усіх смачними йогуртами та десертами, кефіром та ряжанкою спеціальної лінії «Мгарська» та знаменитим зернистим сиром.
Організатори недарма вирішили провести концерт саме в грудні та приурочити його до Дня Святого Миколая, щоби подарувати дітям святковий настрій та передноворічні подарунки, залишити в їх серцях частинку чарівної казки та заради об’єднання національних інтересів і вшанування українських традицій.

Організатор та автор ідеї проекту «Діти за майбутнє України» Тетяна Петракова висловлює свою подяку всім учасникам фестивалю за надану підтримку: «Діти – це наше майбутнє, від них залежить, якою буде держава через декілька років. І у дітей повинно бути дитинство, а ось яким воно буде — залежить він нас з вами. Фестиваль створений для того, щоб повернути багатьом дітям віру та надію у світле майбутнє України! Кожен може бути чарівником, тож давайте дарувати казку разом!»


Завдяки таким акціям як діти, так і дорослі зможуть знову віднайти віру у світле майбутнє та повірять, що у житті кожного з нас є добрі люди та завжди є місце казці та чудесам. Кожна дитина отримала смачні подарунки від ТМ «Гармонія», спонсору фестивалю «Діти за майбутнє України».


  Комментарии (0)

   RSS свернуть / развернуть

   Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.
   Вы можете зарегистрироваться или войти, если уже зарегистрированы.