Войти | Зарегистрироваться

Бандитки беруть у полон

Коли стереотипне мислення прививається ще з дитинства, то ця весна трощить його, як бандитки – уявлення про саме поняття цього слова!

Нещодавно на українському небосхилі запалала нова і яскрава зірка під назвою «Band'А»! До речі, голос у цієї зірки уже встиг вразити публіку своїми різноманіттям, неординарністю та співучістю!Їх дев'ять. Вони юні і талановиті. І безкінечно закохані у музику. Віковий склад гурту – від 5 до 12 років. Вокалістки впевнені, що співом можна достукатися у самі затверділі серця та душі людей. Юні артистки ведуть активне творче життя. Кожен їхній день насичений подіями, бо вони не звикли сидіти, склавши руки.Найменшій учасниці гурту Лізі Паладій лише п'ять рочків, але вона вже зуміла взяти в полон своїми виступами не одне зоряне серце. Дитяча безпосередність і талановитість не змогла залишити байдужим серце навіть такого принципового і серйозного музиканта, як Валерій Бебко, учасник гурту «The Hardkiss». Нещодавно Валерій виклав у соцмережі фото з Лізою, де написав: «Тепер я можу бути спокійним, вона не підведе». І вона таки не підводить!
Катя Лелейко, ще одна Band'итка, життєрадісна та активна дівчинка, про свій шлях до сцени каже: «Спочатку вокалом зацікавилась моя сестра, і я тоді подумала – а чому б мені не спробувати? І спробувала! Мені сподобалось! Я дуже старанно відношусь до виступів. Намагаюсь ділитись із публікою тим зарядом позитиву, що в мене є, і щаслива, що публіка відповідає взаємністю!».
Кожен виступ гурту – то завжди шоу для глядачів, і вся Україна в цьому впевнилася уже в новорічну ніч, коли по ТВ показали святковий концерт за участі Band'иток, де вони виступили разом із Дмитром Коляденко. На сцені Національного Палацу «Україна» юні артистки з відомим шоу-меном подарували для всієї країни пісню «Цьом-цьом-цьом»!«Він класний, — каже Карина Ахмад, юна східна красуня з очима і волоссям кольору ночі, — було дуже весело виступати з ним разом на сцені Палацу Україна!»
Анастасія Органюк підхоплює розмову і каже, що хвилювання перед виступом було у всіх, але все пройшло відмінно. «Крім вокалу я займаюся також художньою гімнастикою, тому виступати вже звикла. Ми дуже багато навчаємось і репетируємо аби виступи проходили гарно і всім подобалось те, що ми робимо».
«Виступати – класно! Крім того, що ми виступаємо, також навчаємось хореографії, акторській майстерності, відвідуємо різні майстер-класи!», — додає BAND'итка Настя Мовчанюк.
Серед артисток є й ті, в творчому арсеналі яких крім вокалу є також зйомки у кліпах уже досвідчених зірок. Кліп, який сколихнув не одну країну, на пісню «Pray For Ukraine», авторство якого у свій час приписували від Swedish House Mafia та Mordax Bastards до самого Armin van Buuren, але потім виявилось, що ця робота належить нашим співвітчизникам – Златі Огневич і Михайлу Некрасову. Всі говорили і продовжують говорити про головну героїню кліпу — маленьку дівчинку біля вогнища, яка і відображає Україну. В цій видатній ролі знялась ще одна учасниця гурту BAND'А – Єва Бондарь. Крім головної ролі, маленька артистка також прописувала бек-вокал до цієї пісні.Марго Пустовіт, Айша Ахмад, Наталка Гринчук, які теж є учасницями гурту BAND'А, повністю підтримують своїх подруг. BAND’итки зізнаються, що їх творчий графік дуже насичений, як і у всіх артистів, але ще більш цікавий: крім Новорічного концерту в Національному Палаці «Україна» дівчата виступали на Зимовому фестивалі «Soul Fest», відкривали урочисту прем’єру першого повнометражного (за часів незалежності) українського мультфільму «Бабай» в ТРЦ «Проспект», відвідали свято «Миколай Театральний», заспівали на благодійному концерті «Сяйво різдвяних зірок» в КМДА, організатором якого виступив телевізійний проект «Зіркафест» та побували на справжньому Зимовому балу з TV START, відсвяткували Масляну в ТЦ «Даринок» і відкрили благодійний гала-концерт «Діти за майбутнє України», заспівавши Гімн України, та ін.Наприкінці BAND’итки додають, що саме цікаве у них ще попереду. І не можна з цим не погодитись. Юні артистки настільки пронизані музикою, що не залишається сумнівів у тому, що вони досягнуть неабияких висот на теренах пісенного простору! Бо ж, як відомо, Доля ніколи не помиляється у своєму виборі.

Фото — Олена Вітковська
Дизайнер — Галина Хоменко


  Комментарии (0)

   RSS свернуть / развернуть

   Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.
   Вы можете зарегистрироваться или войти, если уже зарегистрированы.